Інструменти доступності

Види послуг

Кредитна спілка «Наші люди» – Чесний Кредит

Завдання КС «Наші люди» полягає у задоволенні потреб членів Спілки шляхом надання високоякісних фінансових послуг на прозорих та вигідних умовах.

Кредитна спілка «Наші люди» ” відповідно до Статуту та за наявності необхідних ліцензій надає наступні види фінансових послуг:

  • Надання коштів та банківських металів у кредит. (Ліцензія на здійснення діяльності кредитної спілки з правом надання фінансових послуг, а саме: надання коштів та банківських металів у кредит (рішення Національного банку України від 11.03.2024р.  Строк дії – необмежений. Дата – 11.03.2024р.)
  • Залучення коштів та банківських металів, що підлягають поверненню. (Ліцензія на здійснення  діяльності кредитної спілки з правом надання фінансових послуг, а саме: залучення коштів та банківських металів, що підлягають поверненню (рішення Національного банку України від 11.03.2024р.  Строк дії – необмежений. Дата – 11.03.2024р.)

 

Надання коштів та банківських металів у кредит – фінансова послуга, яка згідно зі статтею 4 Закону України “Про кредитні спілки” передбачає надання кредитною спілкою кредитів своїм членам, фермерським господарствам та приватним підприємствам, які знаходяться у власності членів кредитної спілки, а також, іншим кредитним спілкам на підставі кредитного договору або іншого договору, який має всі ознаки кредитного договору, визначені статтею 1054 Цивільного кодексу України.

Залучення коштів та банківських металів, що підлягають поверненню здійснюється кредитною спілкою від членів кредитної спілки шляхом залучення внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки.

Порядок та умови надання зазначених фінансових послуг містяться у «Положенні про фінансові послуги Кредитної спілки «Наші люди», яке є  внутрішніми правилами, якими визначено умови та порядок надання тих видів фінансових послуг, що надаються клієнтам кредитної спілки - у розділі «ЧИННІ ПОЛОЖЕННЯ» та Примірних договорах про надання фінансових послуг у розділі «ПРИМІРНІ ДОГОВОРИ» .

Інформація про вартість, ціну/тарифи, розмір плати (проценти) щодо фінансових послуг залежно від виду фінансової послуги міститься на цьому вебсайті у розділі «КРЕДИТИ» в таблиці «Річні процентні ставки за підвидами кредитів» та у розділі «ДЕПОЗИТИ» в таблиці  «Річні процентні ставки за підвидами внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки».

Особи, які надають посередницькі послуги, включаючи кредитних посередників, відсутні.

КРЕДИТНА СПІЛКА

"НАШІ ЛЮДИ"

Код ЄДРПОУ: 26036171
Код КОАТУУ: 7310136300

Україна 58001, Чернівецька область, м. Чернівці
вул. Героїв Майдану 31

+380372 584-004
+38050 374-39-72

http://nashi-ludy.cv.ua

nashi_ludy@ukr.net

Ми працюємо для Вас:

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Сб, Нд - вихідні

Режим роботи у передсвяткові дні
з 9:00 до 17: 00
святкові дні - вихідні